Auction Antwerp Flanders Mare Auction PRESENTS
Contact

Organisatie

 

vzw  Auction Antwerp

 

Maatschappelijke zetel

Gangelberg 10

2590 Berlaar

BTWnr : BE 0883.444.326


​Flanders-Mare-Auction

 

Maatschappelijke zetel 

Zandsstraat 11

3381 Glabbeek

België


Kurt Heremans
Auction Antwerp
Tel: +32(0) 474 82 56 24
kurtH@horseman.auction

Geert Helsen
Flanders Mare Auction
Tel: +32(0) 479 29 82 92
geert@horseman.auction

Sven Bols
Flanders Mare Auction
Tel: +32(0) 495 55 14 05
sven@horseman.auction

Pieter Goyvaerts
Auction Antwerp
Tel: +32(0) 479 66 46 68
pieter@horseman.auction

Kurt Van de Voorde
Auction Antwerp
Tel +32(0) 476 44 93 99
kurtVdV@horseman.auction

Lutgart Yskout
Auction Antwerp
Tel: +32(0) 495 12 09 47
Fax: +32 (0) 15 23 61 20
lutgart.yskout@telenet.be

Online Horseman Elite Auction


Pieter Goyvaerts
Auction Antwerp
Tel: +32(0) 479 66 46 68
pieter@horseman.auction

Geert Helsen
Flanders Mare Auction
Tel: +32(0) 479 29 82 92
geert@horseman.auction

Sven Bols
Flanders Mare Auction
Tel: +32(0) 495 55 14 05
sven@horseman.auction

Informatie formulier


 

Locatie



Aarschotsesteenweg 201, 2500 Lier, België

Veilig overnachten?

The hotel of our choice :

Zimmerhotel Lier

Info@Zimmer-hotel.com

Tel : +32(0)3 480 80 85

Aarschotseteenweg 5 ; 2500 Lier


:

Brochure Zimmerhotel


Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte over het laatste nieuws!